Kolejny sukces naszych programistów:)

18.10.2019 rozdano nagrody w Międzyszkolnym Konkursie Programowania SCRATCH. Odebrali je: Robert Woronin (I miejsce), Kamil Kuczerowski (III miejsce) oraz Kasia Szymczak (wyróżnienie).

Uczniów do konkursu przygotował Pan K.Lisiecki

Czytaj dalej

Wyjazd integracyjny IIb

Uczniowie kl. II b wraz z rodzicami i rodzeństwem w dniach 14-15 września uczestniczyli w spotkaniu integracyjnym, które odbyło się w OW „Morskie Uroczysko” w Ustce. Zwiedzanie Bunkrów Blüchera, szukanie skarbów, gry na boisku, spacer plażą, ognisko to jedne z wielu atrakcji. Najważniejsze jednak to wspólnie i mile spędzony czas.

Czytaj dalej

Maturzyści na 100%

Świetnie spisali się nasi tegoroczni maturzyści. Wszyscy w komplecie przebrnęli przez egzaminy. Życzymy im otrzymania indeksu wymarzonej uczelni a wszystkim nauczycielom przygotowującym uczniów pełnego słońca, zasłużonego odpoczynku.

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca 2019 odbyło się zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Wyróżniającym się uczniom wręczono nagrody a specjalne podziękowania popłynęły w kierunku rodziców.

Zaczynamy WAKACJE!!!

Czytaj dalej

Dzień Edukacji Narodowej

Odświętnie przystrojony budynek przywitał w swoich murach zastępczynię Prezydentki Miasta Słupska panią Martę Makuch, prezesa Samodzielnego Koła Terenowego nr 68 STO w Słupsku pana Tomasza Jerzaka i całą społeczność szkolną – pana dyrektora, nauczycieli i pracowników szkoły, uczniów i rodziców.

Czytaj dalej

Międzynarodowy Dzień Kropki

W niedzielę 15 września przypada Międzynarodowy Dzień Kropki - święto kreatywności, rozwijania pasji i zainteresowań. W naszej szkole obchodziliśmy to święto 16 września w poniedziałek. W strojach dominowały w tym dniu kropki.

Czytaj dalej

Kino w oczach dziecka 2019

Miło mi poinformować, iż prace uczniów naszej szkoły zostały nagrodzone w XLIII edycji konkursu plastycznego Kino w oczach dziecka organizowanego przez Kino Rejs Słupskiego Ośrodka Kultury.

Czytaj dalej

  • 1
  • 2